Basında Biz

Mesh Stick Basın Etkinlikleri

HaberTürk

Aslı Özdemir, Nilüfer Batur, Nisa Taşyar’ın, ev sahipliğinde ve Mesh Stick Çay ana sponsorluğunda önceki gün ‘alışveriş ve çay keyfi' konseptli davet gerçekleştirildi.

TOÇEV yararına gerçekleşen Four Seasons Hotel’deki davette seçkin markalar stant açarak yeni koleksiyonunu sergiledi. Elçin Dağlaroğlu, Narin Akçelik, Rabia Kurşun, Ayşe Burcu Kaya, Melike Hacıahmetoğlu, Gizem Avcıer, Melisa Eraydın ve Zeynep Çuhacı gibi markaların stantlarının olduğu davette ziyaretçiler bol bol alışveriş yaparak TOÇEV’e destek oldular. Piyano dinletisi eşliğinde alışveriş yapan hanımlar kendileri için hazırlanan çay keyfi konseptli masalarda dinlenerek keyifli anlar geçirdiler. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Operatör Doktor Kerem Bıkmaz misafirleri bel, boyun ağrıları ve duruş bozukluklarını hakkında bilgilendirirken, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Oflaz da kalp krizi ve sebepleri ile ilgili bilgilendirdi. Davetteki alışverişten elde edilen gelirin tamamı 25. yılına giren TOÇEV’e bağışlandı.


Kaynak: https://htkulup.haberturk.com/guncel/haber/2200225-tocev-yararina-alisveris-senligi


Haberler.com

MESH STICK Çay'dan TOÇEV Yararına Davet

Aslı Özdemir, Nilüfer Batur, Nisa Taşyar'ın, ev sahipliğinde ve Mesh Stick Çay ana sponsorluğunda önceki gün 'alışveriş ve çay keyfi' konseptli davet gerçekleştirildi.

kaynak: https://www.haberler.com/mesh-stick-cay-dan-tocev-yararina-davet-11388129-haberi/

Milliyet

TOÇEV yararına çay daveti

TOÇEV yararına çay daveti

Aslı Özdemir, Nilüfer Batur ve Nisa Taşyar’ın ev sahipliğinde düzenlenen alışveriş ve çay keyfi konseptli davet, Four Seasons Hotel’de gerçekleşti. TOÇEV yararına yapılan etkinlikte, seçkin markalar stant açarak yeni koleksiyonlarını sergiledi. Mesh Stick Çay’ın sponsor olduğu organizasyona katılanlar, piyano dinletisi eşliğinde keyifli bir gün geçirdi. 

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/tocev-yararina-cay-daveti-magazin-2769869/

Quality dergisi 


Aslı Özdemir, Nilüfer Batur, Nisa Taşyar’ın, ev sahipliğinde ve Mesh Stick Çay ana sponsorluğunda önceki gün ‘alışveriş ve çay keyfi' konseptli davet gerçekleştirildi. TOÇEV yararına gerçekleşen Four Seasons Hotel’deki davette seçkin markalar stant açarak yeni koleksiyonunu sergiledi.