Hakkımızda

Büyük bir tutku

Mesh’in öyküsü “tutku” kelimesi ile başlıyor. Mesh’i çay ve kahve tutkunlarına sabah kahvaltıda içtikleri demleme çayı ya da kıvamlı kahveyi, gün boyu farklı zaman dilimlerinde ve ortamlarda da yaşatmak için tasarladık. Çay ve kahve uzmanlarımızın yönetiminde dünyanın en önemli bölgelerinden özenle seçtiğimiz çaylar ve kahveler harmanlanarak bu ambalajın içerisinde beğeninize sunuluyor.

Daha Uygun Bir Ambalaj Formu

Bu şekilde Mesh, çayın ve kahvenin bütün dünyadaki ortak değerlerini, günlük yaşama en modern ve en kolay kullanım şekliyle getiriyor. Çünkü Mesh daha kolay tutmanız için bir çubuk formunda. Dolayısıyla, Mesh ile kaşık kullanmanıza da gerek yok.

Mesh adını da, sırrını da “Demleyen Delikler”den alıyor

Mesh adını, süzgeç şeklindeki ambalajından ve bu ambalajdaki “demleyen deliklerinden” alıyor. Ambalajın içindeki çay ve kahve taneleri süzülerek gelen sıcak suda demleniyor ve demini bardağa geri veriyor.

“Damlatmadan, tertemiz ve pratik bir çay keyfi” dediğimiz deneyim tam da budur

Mesh’in demleyen delikli ambalajını sıcak suyla temas ettirdiğiniz andan itibaren demlenme anını izlemeye başlayacaksınız. Arzuladığınız dem miktarına göre 3 ile 5 dakika arasında Mesh’i sıcak suda tuttuktan ve bir kaşık gibi karıştırdıktan sonra, günün ilerleyen saatlerinde de, sabah kahvaltı masasında damaklarınızda kalan çayın ya da kahvenin tadını keyifle alacaksınız.