Altın Havan Ödülü
Altın Havan Ödülü
Mesh Stick Çay, Kurumsal Kategoride "En İnovatif Ambalaj" Ödülü ile eczacılık sektörünün oscarı kabul edilen Altın Havan Ödülü'nü aldı.
Devamını oku
Detox Çayı
Detox Çayı

Toksinlerden arınmış daha sağlıklı bir vücuda kavuşabilmek için, günümüzde birçok farklı yöntem uygulanır. Fakat hangi tür yöntem ön plana çıkarılsa dahi, bu uygulamaların etkili olması için bir ürün ortak şekilde kullanılmalıdır. O da zengin bir içeriğe sahip sağlıklı detox çayı ürünüdür. Özellikle son dönemlerde faydalarının daha fazla anlaşılması, tamamen doğal bir yapıya sahip olan bu bitkisel çayının, gün içerisinde düzenli tüketilmesine olarak vermiş durumdadır.

 

Devamını oku
Yeşil Çay
Yeşil Çay

Bu başlıkta sizlere mesh yeşil çay ürünü sunulmaktadır. Bu ürün, doğal bir şekilde üretilen yeşil çaylardan elde edilmiştir. Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde paketlenmiştir. Ürün ambalajı, yiyecek ve içeceklerle uyumlu bir yapıya sahiptir. Ürünü tüm detaylarıyla burada inceleyebilirsiniz.


Devamını oku
Üstün Lezzet Ödülü
Üstün Lezzet Ödülü
Mesh Stick Çay başarısını Brüksel’de aldığı “The International Taste & Quality Institute” tarafından verilen Üstün Lezzet Ödülü ile taçlandırdı.
Devamını oku
Mutluluk Çubukta
Mutluluk Çubukta
Mesh’in öyküsü “tutku” kelimesi ile başlıyor. Mesh’i çay ve kahve tutkunlarına sabah kahvaltıda içtikleri demleme çayı ya da kıvamlı kahveyi, gün boyu farklı zaman dilimlerinde ve ortamlarda da yaşatmak için tasarladık.
Devamını oku
Çay Keyfinin Yeni Adı
Çay Keyfinin Yeni Adı
Mesh Stick Çay ile özenle seçilen çayların keyfini; demini, ısısını, kokusunu, rengini ve tadını, pratik ambalajında damlatmadan, hijyenik şekilde dilediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.
Devamını oku
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)